Marinus nomineert voor de Liebster-award:
http://martsartsnl.wordpress.com/
http://jorisvandenbergh.wordpress.com/
http://gedichtenvanina.wordpress.com/
http://marianneswereld.wordpress.com/
http://evyvaneynde.wordpress.com/
http://mobydixer.wordpress.com/
http://kiekmanasse.wordpress.com/
http://jeaninehoedemakers.wordpress.com/
De regels voor de nominatie vind je o.a. op: https://marinus555.wordpress.com/2013/02/13/liebster-award/
Daar staan ook mijn uitwerkingen voor de nominatie die ik via Blauwkruikje kreeg. Je vindt er verder de vragen die ik voor de bovenstaande nominaties bedacht. Zo houden we elkaar aan het werk, maar dat levert wel nieuwe gezichtspunten op is me gebleken.
Hartelijk dank voor je nominatie, Marinus! Ik denk er nog even over na of ik ga meedoen. Ik lijd nu al aan een chronisch gebrek aan tijd. Leuke blog heb je! Ik ga straks nog even rondneuzen hier. Groetjes, Evy
Dank je wel voor de nominatie voor mijn Nederlandstalige poëzie blog, Marinus 🙂
Dag Marinus,
Hier mijn antwoorden op je mooie vragen. Ik weet niet wat ik er verder mee moet volgens de Liebster-ideeën. Dat laat ik graag aan jou. Ik voel me met 1,5 maand blog-ontwikkeling en nog maar een paar blog-contacten ook nog niet zo in staat om de beker al weer verder door te geven.
Dank voor je uitnodiging,
Met vriendelijke groeten,
Mart.
1. Wat is je belangrijkste inspiratiebron? De irreële realiteit.
2. Welke ontdekking(en) deed je door je blog? Dat er veel mensen zijn die met passie spelen met poëzie en die via hun blogs ook ineens bereikbaar zijn.
3. Is er een sterke band tussen de inhoud en de vorm van je blog? In mijn beeldgedichten vindt ik beeld uiteraard belangrijk; dus dat geldt ook voor mijn blog.
4. Welk boek en/of welke film is belangrijk voor je (geweest)?Boek: Opwaaiende zomerjurken; Film: Stalker.
5. Welke binding heb je met bepaalde steden? Niet bizonder één stad; wel band met nauwere Amsterdam (bijna dorps); en met Parijs (Plezierige metropool)
6. Welke landschappen hebben je voorkeur? Friese meren.
7. Zien we je antwoorden op de vragen 5 en 6 terug in je blog? (Ja beetje wel; friese meren nog niet zo erg; ga ik es wat aan doen (-;)
8. Kies je voor de actualiteit of voor wat achter ons ligt? Voor universialiteit.
9. Welke muziek is belangrijk voor je? Pergolesi.
10. Welke maatschappelijke ontwikkeling heeft je speciale aandacht? De noodzakelijke ontwikkeling naar collectieve verantwoordelijkheid.
11. Welke periode uit de cultuurgeschiedenis spreekt je bijzonder aan? Interbellum